top of page

Hakkımızda

1968’de İstanbul Perşembe Pazarı’nda kurulan Göktürkler Çelik, Türk paslanmaz çelik sektörünün öncü firmalarından biridir. 1990’lı yılların başından itibaren vasıflı çeliklerin ticareti üzerine yoğunlaşan firma, bugün paslanmaz çelik uzun ürünlerde Türkiye pazarında bir marka olarak görülmektedir.

Göktürkler beyaz eşya, mutfak aletleri, gıda, kimya, medikal, otomotiv, imalat, iklimlendirme, enerji ve gemicilik sektörleri gibi birçok farklı sanayi koluna paslanmaz çelik tedarik eder. Firmanın başlıca ürünleri arasında; Paslanmaz Çelik Yuvarlak Mil, Tel, Altıköşe, Kare, Lama ve Köşebent bulunmaktadır.

Göktürkler, yıllardır tüm ithalatlarını mühendis kadrosu tarafından hazırlanan özel şartnameler ile yapmaktadır. Dolayısıyla, Göktürkler Çelik ürünleri piyasadaki standart paslanmaz çeliklere kıyasla korozyon dayanımı ve mekanik özellikler açısından ciddi üstünlükler göstermektedir.

Bununla birlikte, Göktürkler paslanmaz çelikle ilgili her konuda teknik danışmanlık veren komple bir tedarikçidir. Ürünlerinde doğrusallık, sertlik ve çatlak kontrolü analizlerini kendi bünyesinde yapan firma yaptığı testlerle birlikte müşterilerin ileride yaşayabileceği olası sorunları tespit eder ve onlara ilk elden çözümler sunar.

Ürünlerin tamamı sertifikalıdır ve analiz raporları mevcuttur.

Değerler

Misyon

Çalışanlarıyla birlikte bir aile kültürünü benimseyip çelik sektöründe dürüstlüğü ve güvenilirliği ile öne çıkan bir marka olmak.

Vizyon

Çağdaş ve ileri görüşlü bir yönetim anlayışını yaratıcı ve çalışkan bir iç yapıyla birleştirerek müşterilerine sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler üretmek.

Kalite Politikası

Müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinen Göktürkler Çelik'in ana hedefi, yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunarak ve en hızlı şekilde teslim ederek mükemmel müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

ISO 9001.png
ISO 27001.png
bottom of page