Firma

Hakkımızda

Göktürkler Çelik A.Ş, yurtdışındaki güçlü bağlantıları ve edindiği distribütörlükler ile Türk paslanmaz çelik sektörünün öncü firmalarından biridir. 1968’de İstanbul Perşembe Pazarı’nda kurulan firma 1985 yılından beri ithalat ve ihracat tecrübesi ve birikimine sahiptir.

 

Zeytinburnu Demirciler Sitesi’nin kurucularından olan Göktürkler 2009’da modern depo ve servis merkezi inşaatını tamamlayarak 10.000 metre kare üzerine kurulu Esenyurt tesisine taşındı. Burada çağın gerektirdiği şekilde müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinen firma, sanayicilere hızlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

 

Paslanmaz çelik alanında 304, 304L, 303, 316, 316L, 204Cu, 420 ve 430 kalite yassı ve uzun mamulleri stoklarında bulunduran Göktürkler Sac, Rulo, Çubuk, Kare, Altıköşe, Lama, Köşebent, Tel, Boru ve Profil çeşitleri ile müşterilerine en yüksek kaliteyi en uygun fiyattan temin etmektedir. Firma ayrıca şerit testerede özel ölçü kesimler ile birlikte boy kesme, dilme, taşlama ve fırçalama gibi hizmetler de sunmaktadır.

Değerler

Misyon

Çalışanlarıyla birlikte bir aile kültürünü benimseyip çelik sektöründe dürüstlüğü ve güvenilirliği ile öne çıkan bir marka olmak.

 

Vizyon

Çağdaş ve ileri görüşlü bir yönetim anlayışını yaratıcı ve çalışkan bir iç yapıyla birleştirerek müşterilerine sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler üretmek.

 

Kalite Politikası

Müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinen Göktürkler Çelik'in ana hedefi; yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunarak ve en hızlı şekilde teslim ederek mükemmel müşteri memnuniyeti sağlamaktır.