© 2017 Göktürkler Çelik. Tüm hakları saklıdır.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White YouTube Icon

Ekip

Burak Göktürk
Genel Müdür
Sebahat Altın
Genel Müdür Yardımcısı
A. Bülent Öz
Kıdemli Satış Uzmanı
boz@gokturkler.com
Dahili : 162
Suna Sarı
Kıdemli Satış Uzmanı
ssari@gokturkler.com
Dahili : 160
Fatma Sarıçan
Satış Uzmanı
fsarican@gokturkler.com
Dahili : 164
Tuğçe Bulut
Satış Yardımcısı
tbulut@gokturkler.com
Dahili : 166
Hakan Erkan
Satış Yardımcısı
herkan@gokturkler.com
Dahili : 170
Arda Gülemek
Dış Ticaret Uzmanı
import@gokturkler.com
Dahili : 180
Uğur Terzi
Operasyon Sorumlusu
uterzi@gokturkler.com
Dahili : 194
Tugay Atasoy
Operasyon Sorumlusu
tatasoy@gokturkler.com
Dahili : 196
Elif Yurtsever
Muhasebe Yardımcısı
eyurtsever@gokturkler.com
Dahili : 190
Emre Aygün
Muhasebe Yardımcısı
eaygun@gokturkler.com
Dahili : 192
Yeşim Malkoç
Muhasebe Uzmanı
muhasebe@gokturkler.com