Ekip

SATIŞ

Suna Sarı
Satış Yöneticisi
ssari@gokturkler.com
Dahili : 160
bulent.jpg
Bülent Öz
Satış Yöneticisi
boz@gokturkler.com
Dahili : 162
dilek.jpg
Dilek Özkan
Kıdemli Satış Uzmanı
dozkan@gokturkler.com
Dahili : 174
Ezgi Bulut Foto.jpg
Ezgi Bulut
Satış Uzmanı & Metalürji Mühendisi
ebulut@gokturkler.com
Dahili : 166
vildan.jpg
Vildan Tüfek
Satış Uzmanı & Metalürji Mühendisi
vtufek@gokturkler.com
Dahili : 164
omer.jpg
Ömer Metin
Satış Uzmanı
ometin@gokturkler.com
Dahili : 168
ahmet.jpg
Ahmet Karataş
Satış Uzmanı & Metalürji Mühendisi
akaratas@gokturkler.com
Dahili : 170
burakgülerweb.jpg
Burak Güler
Satış Yardımcısı & Metalürji Mühendisi
bguler@gokturkler.com
Dahili : 178
orkunozturkweb.jpg
Orkun Öztürk
Satış Yardımcısı & Metalürji Mühendisi
oozturk@gokturkler.com
Dahili : 176
ayşe.jpg
Ayşe Tulgay
Satış Uzmanı
atulgay@gokturkler.com

Dahili : 180
tumaytolungucweb.jpg
Tümay Tolungüç
Satış Uzmanı
ttolunguc@gokturkler.com

 

İHRACAT

Muhammed Özkaptan
İhracat Uzmanı
mozkaptan@gokturkler.com
Dahili : 146
muhammed.jpg
WhatsApp Image 2022-11-22 at 12.01.33.jpeg
Baran Bahar
İhracat Uzmanı
bbahar@gokturkler.com
Dahili : 148

İTHALAT

Cemil Güner
İthalat Uzmanı
cguner@gokturkler.com
Dahili : 142
Cemil Güner (1)_edited.jpg
Devrim Kaban
İthalat Yardımcısı

dkaban@gokturkler.com
Dahili : 144
devrım.jpg

PLANLAMA

d7edce_1ecc7159c2ab421d89ed781a016cdccf_mv2.webp
Arda Gülemek
Kıdemli Planlama Uzmanı
import@gokturkler.com
Dahili : 140

OPERASYON

Berkay Toker.jpeg
Berkay Toker
Operasyon Yardımcısı
btoker@gokturkler.com
Dahili : 194
Batuhan Kendir.jpeg
Batuhan Kendir
Operasyon Yardımcısı
bkendir@gokturkler.com
Dahili : 196
Ahmet Bilgiç.jpeg
Ahmet Bilgiç
Operasyon Yardımcısı
abilgic@gokturkler.com
Dahili : 195
Baki Zerener.jpeg
Baki Zerener
Operasyon Yardımcısı
sevk1@gokturkler.com
Dahili : 197

FİNANS

Aytaç Özdemir
Finans Yöneticisi
aozdemir@gokturkler.com
Dahili : 120
Aytaç Özdemir.jpeg
Batuhan Altınbaş
Finans Yardımcısı
baltinbas@gokturkler.com
Dahili : 124
batuhan.jpg
muratbektasweb.jpg
Murat Bektaş
Finans Uzmanı
mbektas@gokturkler.com
Dahili : 122

MUHASEBE

Derya Güler_edited.jpg
Derya Güler
Muhasebe Uzmanı
dguler@gokturkler.com
Dahili : 110
WhatsApp Image 2022-10-06 at 12.47.33.jpeg
Deniz Erdem
Muhasebe Uzmanı
derdem@gokturkler.com
Dahili : 114
TARKAN FOTOi.webp
Tarkan Fişenk
Muhasebe Uzmanı
tfisenk@gokturkler.com
Dahili : 112
Gizem Bolat.jpeg
Gizem Bolat
Muhasebe Yardımcısı
gbolat@gokturkler.com
Dahili : 100
Esin Serbest_edited.jpg
Esin Serbest
Muhasebe Yardımcısı
eserbest@gokturkler.com
Dahili : 102

İNSAN KAYNAKLARI

elifs.jpg
Elif Sımsıkı
Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı
kariyer@gokturkler.com
Dahili : 130

İDARİ İŞLER

yesim.jpg
Yeşim Karabulut
 Yönetici Asistanı 
 ykarabulut@gokturkler.com

 Dahili : 402